Şirket Profili

Ades Gayrimenkul Danışmanlığı

ŞİRKET PROFİLİ

Emlak sektöründe toplamda 20 yılı aşan tecrübesiyle güvene dayalı hizmet vermekte olan Ades Gayrimenkul tüm paydaşlarının mutluluğunu ön planda tutarak sektörde saygın bir yere oturmuştur. 2004 Yılında Deniz Emlak adıyla adım attığımız Gayrimenkul sektöründe 2017 yılında ağırlıklı olarak gayrimenkul değerleme ve gayrimenkul yatırım danışmanlığı hizmeti vermek amacıyla Ades Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi’ni kurduk. Şirketimiz iki ortağı, 15 çalışanı, yurtiçi ve yurtdışı paydaşlarıyla hızla büyümekte, sektörün ihtiyaç duyduğu güven odaklı hizmetleriyle de göz doldurmaktadır. 

İşletmemiz gayrimenkul değerleme ve yatırım danışmanlığı odaklı olmakla beraber; gayrimenkul alım satımı ve inşaat yapımı konularındaki tecrübelerini de iş konusu yapmaya ve bu işlerde de siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Yurt içinde ve yurt dışında bulunan yüzlerce mutlu müşterimiz işimizin ve güvenilirliğimizin en büyük teminatıdır. Trakya Bölgesinde yapmış olduğumuz beş inşaat projemizde satışa sunduğumuz dairelerimiz ve iş alanlarımız kısa sürede satılarak bize duyulan güvenin bir göstergesi olmuştur.

Ades Gayrimenkul olarak yurt dışındaki paydaşlarımızla kurduğumuz ticari ilişkilerimiz sayesinde yabancı yatırımcıların ülkemize yatırım yapmaları için gerekli altyapıyı ve kolaylıkları da sağlamakta, onları ülkemize ve bölgemize yatırım yapmaları konusunda teşvik etmekteyiz.