Yenilikci Fikirler

YENİLİKÇİ FİKİRLER

Ades Gayrimenkul, gayrimenkul danışmanlığı konusunda uzman personeliyle müşterilerinin sektörden yüksek karlar elde etmesini hedeflemiş ve girdiği işlerin tamamında da bu hedefini yakalamıştır. Gayrimenkul yatırımcısının birinci hedefi yatırımını kazanca dönüştürmektir. Stratejik düşünme yeteneği olan, bölgesinin geleceği ve gerçekleri konusunda bilgiye ve öngörüye sahip uzman kadromuzla yatırımcılara sunduğumuz inovatif yatırım fikirleri ile yüksek kazançlı işlere imza atmaktayız. Yatırımcının bütçesi, yatırımı için beklentileri, sosyal çevresi ve iş hayatı gibi verileri göz önüne alarak sunduğumuz müşteriye özel yatırım çözümlerimiz mutlu ve sadık yatırımcı profilimizin oluşmasına katkı sağlamaktadır.

Ades gayrimenkul yatırımın yapılacağı bölgenin ekonomik, sosyolojik, politik gerçeklerini; yerel ve merkezi yönetimlerin bölgedeki projeksiyonlarını ve yatırım hedeflerini; üçüncü şahısların ve yatırımcıların bölgeye bakışlarını ve varsa hedeflerini değerlendirerek bir projelendirme yapar ve bunun sonucunda ortaya çıkan yatırım alternatiflerini yatırımcısına sunar. 

Gayrimenkul yatırımda kazancın anahtarı yenilikçi ve kreatif düşünce; stratejik düşünme yeteneği; geleceği öngörme becerisi ve edinilmesi uzun yıllar süren deneyimden oluşur. Ades gayrimenkul olarak, bahsettiğimiz tüm bu özelliklere sahip uzman kadromuzla birikimlerinizi yatırıma, yatırımlarınızı kazanca dönüştürme yolunda en büyük yardımcınız olmayı hedefliyoruz.

Klasik yatırımcılar yatırım fikirlerini rakamlarla ifade etmeye çalışırken Ades gayrimenkul yukarıda bahsettiğimiz yeteneklerini kullanarak yatırımın sonucundaki kazancı kendi belirlemeyi hedefler.