ADES GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

Yatırım Fizibilite Değerlemesi

Fizibilite çalışmaları, yeni bir yatırım kararı alma iradesinin ortaya çıkmasının ardından  yatırımcıların, uygulamacıların ve finansman sağlayıcıların ihtiyaç duyduğu çalışmalardır. Bu çalışmaların sonucuna göre gayrimenkul yatırım kararları alınır veya uygulamadan vazgeçilebilir.
Fizibilite çalışmaları, yatırım kararları öncesinde yapılması muhtemel zararların önüne geçilmesini, karlılığın optimize edilmesini hedefler. Fizibilite çalışmaları, yatırımın objektif ve profesyonel açıdan değerlendirilmesidir.
İşletmenizin sürekliliğinin sağlanması, geleceğinin planlanması açısından hayata geçirmeyi düşündüğü yatırımların fizibilitesi hayati önem taşımaktadır. Kabul edilebilir bedellerle hayata geçirilecek yatırımların gelecekte karlı ve verimli sonuçlar üretebilmesi için öncelikle profesyonel bir yatırım analizine ve fizibilite çalışmasına ihtiyaç vardır. Yapacağınız yatırımın işinize/işletmenize ne gibi getirileri vardır, riskleri nelerdir, yatırımın pazara yansıması ne şekilde olacaktır, yatırımın kendini amorti etme süresi ne kadardır sorularının cevaplarının arandığı bu değerleme ile bir sonuca varılarak karar verilir. ADES Gayrimenkul fizibilite çalışmalarında da uzman kadrosuyla yanınızda olarak kararınızda sizlere yardımcı olmayı amaçlamaktadır.